Нерѓосувачки челик: AISI 304

Димензии на корито: 165 x 300 x 130 mm

Пречник на заоблени агли на корито: 7,5 cm

Се ипорачува со: сито со сливници 3” ½, прелив, жабици за монтажа и сифон со приклучок за машина за миење садови

Tip ivice

Подграден

Boja

Inox

Broj korita sudopere

1

Dubina sudopere

13

Materijal sudopere

Челик

Sirina korpusa sudopera

45

Proizvodaci

Smeg