Нерѓосувачки челик : AISI 304

Димензии на коритото: 340 x 400 x 180 mm

Пречник на заоблените агли на коритото: 72 mm

Се испорачува со : сита со сливници 3” ½, прелив, завртки за монтажа и сифон со приклучок за машина за перење садови

Tip ivice

Подграден

Boja

Mesing

Broj korita sudopere

1

Dubina sudopere

18

Materijal sudopere

Челик

Sirina korpusa sudopera

45

Proizvodaci

Smeg