Нерѓосувачки челик: AISI 304

Завршна обработка: Брусен челик

Димензии на секое корито: 360 x 400 x 210 mm (висина)

Димензии на садоперот: 830 x 830 mm

Тип на изрез на работната површина: стандрдно вградување

Одвод на садоперот: 3,5 инчи

 

Tip ivice

Standardna, Аголен, Насаден

Dubina sudopere

21

Broj korita sudopere

2

Materijal sudopere

Челик

Sirina korpusa sudopera

91

Finish

Брусен челик

Boja

Inox

Eestetika foster

Angolare

Proizvodaci

Foster